دسته‌بندی نشده

پیروی از ولایت، چراغ راه سعادت بشریت است

حجت الاسلام پرنیان پیروی از ولایت را چراغ راه سعادت بشریت دانست و گفت: امروز جبهه عظیمی از دشمن در برابر ما قرار گرفته‌اند ولی ما با پیشرفت و اقتدار نظامی توانسته‌ایم در برابر تمامی آنها ایستادگی کنیم.به گزارش دفاع‌پرس از یزد، یادواره آبروی محله جهت گرامیداشت یاد شهیده مکه «سکینه عسکری» و فرزند شهیدش «حسین عسکری» و ۶۰ شهید محله سفلی در مسجد فاطمیه بافق برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام پرنیان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: اگر انسان بخواهد به کمال برسد باید به تکلیفش عمل کند که امروز جهاد اقتصادی و فرهنگی یک تکلیف است.

وی با بیان اینکه تشخیص اصول تکلیف ضروری است و بر عهده ما است، افزود: اولین اصل در این رابطه شناخت زمان و سرمایه است که باید عالم به زمان بود تا دشمن نتواند نفوذ کند.

حجت الاسلام پرنیان ادامه داد: امروز جبهه عظیمی از دشمن در برابر ما قرار گرفته که ما با پیشرفت و اقتدار نظامی توانسته ایم در برابر تمام آنها ایستادگی کنیم.

این سخنران پیروی از ولایت را چراغ راه سعادت بشریت دانست و بیان کرد: توجه به این موضوع برای اداره امور ضروری است و در اداره امور باید یکی باشد که راه را نشان دهد.

مدیحه سرایی، نمایشگاه عکس شهدا، اجرای سرود و دکلمه از دیگر برنامه‌های این یادواره بود.

شهید سکینه عسکری یکی از شهیدان زن در بافق است که در مکه معظمه در راهپیمایی برائت از مشرکان در سال ۱۳۶۶ به شهادت رسیده و مادر بزرگوار شهید عسکری از شهدای دوران دفاع مقدس است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا