دسته‌بندی نشده

نگاه آمیخته با دفاع مقدس به حل آسیب ها و چالش ها کمک می کند

سردار محمد رضا میر حیدری گفت: نیروی انتظامی حافظ ارزش ها است و دیدگاه آمیخته با دفاع مقدس می تواند در کنترل جرائم، آسیب ها و حل بحران ها و چالش ها موثر باشد.

به مناسبت هفته نیروی انتظامی سرتیپ دوم پاسدار رضا هدایتی و جمعی از کارکنان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد با سردار محمد رضا میرحیدری  فرمانده نیروی انتظامی یزد دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا این دیدار مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد گزارش مختصر و مفیدی پیرامون عملکرد این اداره کل و زمینه های همکاری با نیروی انتظامی در حوزه ها دانشنامه دفاع مقدس، امور هنری و سینمایی و ایثارگران ارائه کرد.

در ادامه محمد رضا میر حیدری فرمانده نیروی انتظامی استان اظهار داشت: نیروی انتظامی حافظ ارزش ها است و دیدگاه آمیخته با دفاع مقدس می تواند در کنترل جرائم، آسیب ها و حل بحران ها و چالش ها موثر باشد.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی برخاسته از گفتمان امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است و حرکت جهادی، نگاه انقلابی و تفکر بسیجی باید در کارها و انجام فعالیت ها دنبال شود.

میر حیدری یکی از وظایف ناجا را حمایت از برنامه های اداره حفظ آثار دانست و بیان کرد: تفاهم نامه ای بین این دو ارگان برای همکاری در تجهیز و تقویت نقش نیروی انتظامی در گالری های موزه دفاع مقدس، تدوین دانشنامه، فعالیت های هنری و  امور سینمایی و ایثارگران تنظیم شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا