دسته‌بندی نشده

نفوذی‌های آمریکا و انگلیس روی کار آمده و خیانت‌ می‌کنند

سردار «فتح الله جمیری» گفت: متأسفانه در کشور به دلیل عدم مدیریت و بخشی هم نفوذی که آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها از گذشته کردند، سبب شده عده‌ای روی کار بیایند و خیانت‌هایی را انجام دهند.

سردار «فتح‌الله جمیری» فرمانده سپاه «الغدیر» استان یزد، در یادواره ۱۱۴ شهید حوزه مقاومت بسیج «والعادیات»، با بیان این‌که باید برای شهدا یادواره برگزار شود و یاد آن‌ها گرامی داشته شود، اظهار داشت: فرهنگ عظیم شهید و شهادت همچنان باید به نسل جوان انتقال پیدا کند و بتوانیم این راه نورانی شهدا را طی طریق کنیم.

وی افزود: در زمان دوران قبل از انقلاب از اسلام فقط نام آن باقی مانده بود و یک رژیم ستم‌شاهی مثل رژیم کنونی سعودی و حکام عرب به ایران حکومت می‌کردند، ولی شهدای ما گرد و غبار را از روی چهره اسلام پاک کردند.

سردار جمیری با بیان این‌که هیچ اثری از اسلام واقعی در آن برهه زمان وجود نداشت، گفت: نهضت‌های آزادی‌بخش که در دنیا بر علیه پادشاهان خود حرکت می‌کردند، رژیم شاهنشاهی از ارتش ایران برای سرکوب آن‌ها استفاده می‌کرد.

وی اذعان کرد: امروز در اروپا و آمریکا پرفروش‌ترین کتاب قرآن کریم است و همه با ادبیات دین و قرآن آشنا شده‌اند.

فرمانده سپاه استان یزد به فلسفه داعش که توسط عربستان سعودی و با همکاری اسرائیلی‌ها و انگلیسی‌ها به وجود آمد اشاره کرد و گفت: به خاطر این که اسلام داشت به خوبی در دنیا معرفی می‌شد، می‌خواستند چهره آن را زشت جلوه دهند تا افرادبه اسلام گرایش پیدا نکند.

سردار جمیری ابراز کرد: تمام استکبار جمع شده بودند و می‌خواستند سوریه را ساقط کنند، ولی اراده ایران این بود که سوریه باید بماند تا ارتباط بین شیعه لبنان و ایران برقرار باشد و این‌گونه هم شد.

وی با بیان اینکه قدرت و توان جمهوری اسلامی ایران در سوریه به نمایش گذاشته شد، افزود: دشمنان متوجه شده ایران اسلامی قدرتمند است و اگر ایران در جایگاهی قرار بگیرد و از مجموعه‌ای پشتیبانی کند، پیروزی از آن اوست.

فرمانده سپاه استان یزد، گفت: آمریکایی‌ها میلیارد‌ها دلار برای عراق خرج کردند تا محاصره را برای ایرانیان تنگ کند و شرایطی ایجاد کند که به انقلاب لطمه وارد کنند، ولی امروز وقتی که امروز کاروان اربعین شروع به حرکت می‌کند وحشت آن‌ها را فرا می‌گیرد.

وی اضافه کرد: قدرت نظام جمهوری اسلامی به قدری است که امروز آن‌ها تمام تلاش خود را می‌کند که فقط اسرائیل وجود داشته باشد.

سردار جمیری با بیان این‌که قدرت ایران حاصل ایثار و جهاد شهدا است، افزود: امروز رزمندگان ما مایه مباهات اسلام هستند هر کجا که نگاه می‌کنیم در امتداد آن پیروزی و موفقیت است.

وی تصریح کرد: هر شخص و مسئولی که ضربه‌ای به نظام بزند مطمئناً خوار و ذلیل خواهد شد؛ کسانی که با این هدف حرکت می‌کنند بالاخره رسوا می‌شوند و سزای عمل خود را خواهند دید.

جمیری با تاکید به این‌که راه نورانی شهدا همچنان ادامه خواهد داشت، گفت: امروز با هدایت‌های مقام معظم رهبری شرایط بسیار خوبی در خاورمیانه و کشور‌های دنیا داریم.

فرمانده سپاه استان یزد گفت: متأسفانه در کشور به دلیل عدم مدیریت و بخشی هم نفوذی که آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها از گذشته کردند، سبب شده عده‌ای روی کار بیایند و خیانت‌هایی را انجام دهند. آن‌ها می‌خواهند بین مردم و نظام فاصله بیاندازند و مردم را نسبت به نظام بدبین کنند این افراد نهایتا رسوا خواهند شد و چیزی که می‌ماند اسلام و راه شهداست.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا