دسته‌بندی نشده

مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد پیام شهدا را به دنیا صادر می‌کند

«کمال دهقانی‌ فیروزآبادی» با اشاره به ظرفیت‌های خاص شهر جهانی یزد، گفت: موزه آرایی و فضا‌سازی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان می‌تواند پیام شهدا و ایثارگران را به دنیا صادر کند و جلوه‌گاه فرهنگی مناسبی برای آیندگان باشد.«کمال دهقانی‌ فیروزآبادی» نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی امروز ضمن بازدید از مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در یزد، با اشاره به پیشرفت قابل قبول فیزیکی مرکز فرهنگی دفاع مقدس، اظهار داشت: موزه دفاع مقدس یزد نسبت به خیلی از استان‌ها پیشرو است که این را مرهون مدیریت خوب این مجموعه هستیم.

وی ادامه داد: اهمیت موضوع دفاع مقدس و نشر آثار آن بر کسی پوشیده نیست، این مجموعه نیز می‌تواند با گرد‌هم آوردن همه آثار شهدا و رزمندگان، فضای خوبی برای بازدید عموم مردم ایجاد کند.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های خاص شهر جهانی یزد، تاکید کرد: نظر به جهانی بودن یزد و آثار باستانی این شهر سالانه افراد بی‌شماری از سراسر دنیا به این شهر می‌‌آیند که قطعا مرکز فرهنگی دفاع مقدس می‌تواند یکی از جلوه‌های تاثیر‌گذار فرهنگی برای مهمانان داخلی و خارجی باشد.

دهقانی‌ فیروزآبادی مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد را چون خورشیدی دانست که خواهد درخشید و یادآور شد: موزه آرایی و فضا‌‌سازی این مجموعه می‌تواند پیام شهدا و ایثارگران را به دنیا صادر کند و جلوه گاه فرهنگی مناسبی برای آیندگان باشد.

وی با اشاره به جانفشانی‌های رزمندگان تیپ ۱۸ الغدیر یزد در روران دفاع مقدس متذکر شد: تلاش می‌‌کنیم که تامین اعتبارات را به اعتبارات تخصیص تبدیل کنیم و از ظرفیت مجمع نمایندگان بر مرتفع شدن مشکلات مالی این مجموعه حتی از منابع اعتباری درون استانی بهرمند شویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا