دسته‌بندی نشده

مذاکره با آمریکا هیچ ثمری برای ایران ندارد/ اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از جنگ روانی دشمن است

«مهدی کوچکی» گفت: مذاکره با آمریکا هیچ ثمری برای کشورمان نخواهد داشت.«مهدی کوچکی» طلبه و از راهپیمایان روز جهانی قدس در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در یزد، با اشاره به توان دفاعی و موشکی ایران در مذاکره با آمریکا، اظهار داشت: مذاکره با آمریکا هیچ ثمری برای ایران ندارد؛ تاریخ هم این موضوع را نمایان می‌کند که ایران اسلامی هر زمان کوتاه آمده دشمنان بیشتر پیشروی کرده‌اند.

وی افزود: تنها راه برای کشور ما مقاومت در برابر ظلم آنها است و باید در برابر تحریم‌ها مقاومت کنیم که این مقاومت همراهی مردم و بخصوص مسئولان را همزمان می‌طلبد.

این طلبه جوان، جنگ روانی و اقتصادی دشمن را در فضای مجازی دانست و تاکید کرد: فضای مجازی از خارج از کشور و یا از طریق ایادی دشمنان در داخل کشور مدیریت می‌شود.

کوچکی ادامه داد: دشمنان از طریق فضای مجازی قصد ایجاد شهبه در همه زمینه‌ها علی الخصوص اقتصادی، سیاسی و فرهنگی دارند و می‌خواهند مردم را از انقلاب و نظام اسلامی مایوس کنند.

وی بی‌تدبیری و کم کاری برخی مسئولان اجرایی را کم لطفی تلقی کرد و یادآور شد: تنها راه رهایی از جنگ روانی و اقتصادی دشمنان همان اقتصاد مقاومتی است که رهبرمان بارها تاکید کرده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا