دسته‌بندی نشده

عملیات بیت‌المقدس در مراکز علمیه خواهران یزد بازخوانی می‌شود

«فاطمه ذاکری» از بازخوانی عملیات بیت‌المقدس در مراکز علمیه خواهران یزد خبر داد و گفت: این برنامه از دوم الی هفتم خرداد صورت می‌گیرد.«فاطمه ذاکری» مسئول سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در یزد، با اشاره به سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر اظهار داشت: در این حماسه بزرگ و فراموش ناشدنی، ملت انقلابی و رزمندگان با ایمان با اراده راسخ بر قدرت پوشالی دشمن متجاوز غلبه کردند.     

وی عملیات بیت‌المقدس را یکی از عملیات‌های پیچیده دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: این عملیات انجام یک حرکت به‌ تمام‌ معنای انقلابی بود؛ چراکه در طول ۴۰ سال گذشته هر حرکت انقلابی و جهادی، باعث رقم خوردن حماسه‌های بسیار بزرگی شده است.

ذاکری ادامه داد: بر همین اساس و به درخواست مدیریت خواهران حوزه علمیه یزد، عملیات بیت المقدس در برخی از مراکز علمیه  یزد بازخوانی می شود.

مسئول سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد با اشاره به اهمیت مخاطبان که عمدتا جوان هستند، تاکید کرد: در مراکز علمیه حضرت نرجس (س)، حضرت زینب (س)، سیدالشهدا (ع) و زینب کبری (س) از دوم الی هفتم خرداد این عملیات غرورآفرین توسط سعید ملک ثابت رزمنده دفاع مقدس بازخوانی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا