دسته‌بندی نشده

طرح دانش آموزی «تا انتهای حضور» برگزار می‌شود

«فاطمه ذاکری» از برگزاری پانزدهمین جلسه طرح دانش آموزی «تا انتهای حضور» با مشارکت آموزش و پرورش ناحیه ۱ و ۲ و سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد و با رویکرد تکریم خانواده شهدا خبر داد.«فاطمه ذاکری» مسئول سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار دفاع‌پرس در یزد، اظهار داشت: پانزدهمین جلسه طرح دانش آموزی «تا انتهای حضور» توسط فرهنگسرای امام مهدی (عج) و  با مشارکت آموزش و پرورش ناحیه ۱ و ۲ و سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد برگزار می شود.

وی افزود: این طرح شامل ۴۰ ساعت دوره آموزشی با موضوعات امام شناسی، دشمن شناسی، جوانان و جنگ نرم است که بخشی از آن انجام شده است.

ذاکری با اشار به اهمیت آگاهی دانش آموزان از جنگ نرم ادامه داد: اردوی سه روزه طرح دانش آموزی «تا انتهای حضور» با حضور دانش آموزان دختر دوره اول متوسطه شرکت کننده در ۴۰ ساعت آموزشی در حال برگزاری است و تا جمعه ۱۸ مرداد ادامه دارد.

مسئول سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد، رویکرد اختتامیه این طرح را تکریم خانواده شهدا دانست و یادآور شد: دوره آموزشی، برنامه تفریحی و شبی با شهدا با محوریت تکریم خانواده شهیدان ذاکری نژاد و خانواده شهید مدافع حرم روح الله مهرابی از برنامه های مراسم اختتامیه این طرح است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا