دسته‌بندی نشده

ساده‌زیستی یکی از مهمترین ویژگی‌های شهید رجایی بود

حجت‌الاسلام «محمد قمی» در مراسم یادبود شهدای دولت، گفت: ساده زیستی یکی از مهمترین ویژگی‌هایی بود که شهید رجایی از آن برخوردار بود و مسئولان نظام هم باید از این روحیه و منش آن شهید بزرگ الگوگیری کنند.حجت‌الاسلام «محمد قمی» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی امروز در مراسم یادواره شهیدان رجایی و باهنر و ۲۴۶ شهید کارمند یزد که در مسجد روضه محمدیه برگزار شد با بیان اینکه خداوند به مؤمنین نصرت وعده داده اظهار داشت: نصرت خدا شامل حال اهل ایمان می‌شود و وعده الهی قطعاً محقق خواهد شد.

وی افزود: مسئولان بیش از بقیه نیاز به تعمق و پایبندی به این تعاریف دارند و مسئولی که برای گره گشایی از مردم تلاش می کند، در مسیر خدا قدم برداشته و خداوند عالم نصرت خاص خود را هم شامل او و هم شامل جامعه او می‌‌کند و شهیدان رجایی و باهنر مصداق این دسته از مسئولان بودند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: ساده زیستی یکی از مهمترین ویژگی‌هایی بود که شهید رجایی از آن برخوردار بود و مسئولان نظام هم باید از این روحیه و منش آن شهید بزرگ الگوگیری کنند.

این مسئول با بیان اینکه همه مسئولان خادمان ملت هستند و باید با این نگاه فعالیت کنند ادامه داد: مسئولان نباید حب مال و جاه دنیا را داشته باشند چرا که این موضوع آنها را از خدمت به مردم دور می‌کند.

قمی با اشاره به تعابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره شهید رجایی گفت: حضرت آقا می‌فرمایند شهید رجایی هیچ‌گاه جذب قدرت نشد و ایمان به خدامحور زندگی این شهید والامقام بود.

وی عنوان کرد: اگر مسئولی ایمان به خدا داشته باشد باور می‌کند که خدمت به مردم مهمترین کار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا