دسته‌بندی نشده

«رونق تولید» روحیه‌ای جهادی و حرکتی انقلابی می‌‌طلبد

«محمدرضا حبیبی» با اشاره به اینکه رونق تولید نباید تنها در قالب بخشنامه و صورت‌جلسه باقی بماند، گفت: باید یک کار جهادی و حرکت انقلابی بین مردم و به‌ویژه مدیران و مسئولان شکل بگیرد تا این امر مهم محقق شود.به گزارش دفاع‌پرس از یزد، «محمدرضا حبیبی» رئیس‌کل دادگستری استان یزد در دیدار شورای قضایی استان با نماینده ولی‌ فقیه و امام‌ جمعه یزد، اظهار داشت: برای اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری و تأکید معظم له در مسئله تولید و رونق آن در کشور، باید یک کار جهادی و حرکت انقلابی بین مردم و به‌ویژه مدیران و مسئولان شکل بگیرد تا این امر مهم محقق گردد.

وی تصریح کرد: رونق تولید، نیازمند حرکت و عزم همه آحاد جامعه و مسئولان است تا هر یک در زمینه‌های مختلف بسترهای تولید را هموار و برای رونق آن تلاش کنند.

رئیس‌کل دادگستری استان یزد به نقش دستگاه قضایی در مسئله رونق تولید اشاره کرد و بیان داشت: از سنوات گذشته ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان تشکیل و جلسات خوبی برگزار شده که در سال جاری باید با تقویت این ستاد نقش محوری و حمایتی دستگاه قضایی در حمایت قانونی از سرمایه‌گذاری ایفا و با توان و قدرت بیشتر در این زمینه کار شود.

وی گفت: بحث فساد و سوءاستفاده از منابع ملی و دولتی در جای خود با جدیت و قاطعیت دنبال می‌شود، اما درجاهایی نیز که افرادی در زمینه سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال‌زایی فعال هستند و نقش آن‌ها در این موضوع مشخص است باید از تنگ‌نظری و برخی امور دست و پاگیر گذشت و شرایط را تسهیل نمود.

حبیبی تصریح کرد: دستگاه قضایی هرگز در مقابل فساد و سوءاستفاده کوتاه نخواهد آمد، اما نقش خود را در حمایت قانونی از سرمایه‌گذاری و ایجاد فرصت‌های مناسب جهت ساماندهی شرایط تولیدکنندگان ایفا می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا