دسته‌بندی نشده

روز «جانباز» و روز «پاسدار» تبلور دفاع از ارزش‌های متعالی انسانی است

«محمود زمانی قمی» با صدور پیامی اعلام کرد: گرامی‌داشت روز «جانباز» و «پاسدار»، تبلور دفاع از ارزش‌های متعالی، تجلی‌گر راستین ایثار و از خودگذشتگی سرافرازان عزیز و صبوری است که در مکتبِ بزرگ جانباز دشت کربلا درس شهامت و وفاداری آموخته و برای دفاع از ارزش‌ها و عینت بخشیدن به عزت حسینی، تا پای جان ایستاده‌اند.

محمود زمانی قمی» استاندار یزد با صدور پیامی، فرا رسیدن میلاد باسعادت حضرت امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و حضرت امام سجاد (ع) را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

گرامی‌داشت روز «جانباز» و «پاسدار»، تبلور دفاع از ارزش‌های متعالی، تجلی‌گر راستین ایثار و از خودگذشتگی سرافرازان عزیز و صبوری است که در مکتبِ بزرگ جانباز دشت کربلا درس شهامت و وفاداری آموخته و برای دفاع از ارزش‌ها و عینت بخشیدن به عزت حسینی، تا پای جان ایستاده‌اند و این بزرگواران در عصر امروز به‌ویژه برای نسل جوان تفسیر دوباره و عینی کاروان امام سجاد (ع) هستند که سال‌ها مقاومت و پایداری در راه هدف را به نمایش گذاشته و پیام‌آور حق طلبی و ظلم ستیزی می‌باشند.

با تبریک خجسته ایام شعبانیه و تأکید بر فرصت شناسی روز‌های پر برکت و پیوسته در معنویت این ماه، سپاس و احترام، نثار وجود غنی و نگاه وسیع انسان‌هایی است که همواره لبیک گوی فرمان «حی علی خیر العمل» هستند، زیرا در مسیر پایداری تنها عمل است که ایمان را گواهی می‌دهد و ما چنین صحنه‌هایی را در دوران هشت سال دفاع مقدس و سایر میدان‌هایی که پای پاسداری از ارزش‌های کشور در میان بود، از شهدای والامقام، جانبازان سرافراز و احاد مردم شریف ایران اسلامی زیاد دیده‌ایم و امروز نیز بر شکوه ارزشمند اسوه‌های پایداری، ایثار و ارزش‌باوری حقیقی، معتبر و مفتخریم.

امید که همواره از بلند همتی، اخلاق مداری، فداکاری و خستگی‌ناپذیری این الگو‌های ارزشمند و انسان‌های شریف در مسیر اقتدار و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بهره‌مند باشیم. موفقیت همگان را از درگاه حضرت دوست مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا