دسته‌بندی نشده

رسانه‌های استان یزد در دفاع مقدس شایسته قلم زدند

سرتیپ دوم پاسدار «رضا هدایتی» شهدای خبرنگار را شهدای مظلوم دانست و گفت: رسانه‌های استان یزد نیز در دوران جنگ تحمیلی شایسته قدم و قلم زدند که جا دارد از شهیدان این عرصه یاد کنیم.سرتیپ دوم پاسدار «رضا هدایتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد امروز در نشست بازخوانی نقش رسانه‌های استان یزد در دوران دفاع مقدس که با حضور اهالی، صاحب نظران و اساتید رسانه برگزار شد، نقش رسانه‌ها در قبل، حین و بعد از انقلاب اسلامی موثر قلمداد کرد و اظهار داشت: خبرنگاران و رسانه ها در دوران دفاع مقدس توانستند جنگ روانی را از بین ببرند.

وی افزود: عرصه رسانه در جنگ روحیه رزمندگان را تقویت می‌کردند و باعث دلگرمی عموم مردم بودنند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد شهدای خبرنگار را شهدای مظلوم دانست و تاکید کرد: از دوران ۸ سال دفاع مقدس ۲۴۲ شهید، ۵۰ جانباز و ۱۲ آزاده در عرصه خبر داریم که آنان بسیاز مظلوم هستند چرا که برای جنگیدن سلاحشان دوربین و ضبط صوت بود.

هدایتی ادامه داد: رسانه های استان یزد نیز در دوران جنگ تحمیلی شایسته قدم و قلم زدند که جا دارد از شهیدان این عرصه یاد کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به عملیات غرود آفرین الی‌بیت‌المقدس اشاره کرد و گفت: خرمشهر بعد از ۵۷۵ روز محاصره عراق با ۱۹ هزار اسیر، ۱۵ هزار زخمی عراقی‌ها آزاد شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد همایش دوچرخه سواری، بازخوانی عملیات بیت المقدس، برگزاری نمایشگاه اسناد دفاع مقدس، چاپ و توزیع بروشور نقش بانوان در حماسه سوم خرداد، رونمایی از کتاب، گردهمایی روحانیون و پیشکسوتان و غبارروبی و عطرافشانی قبور شهدا را از برنامه های اختصاصی این اداره کل برای مناسبت سوم خرداد دانست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا