دسته‌بندی نشده

دیدار جمعی از مسئولان یزدی با بانوی جانباز انقلاب اسلامی

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد، مسئول امور بانوان ادار‌ه‌کل حفظ آثار دفاع مقدس با بانوی جانباز انقلاب و مادر شهید «امید رضا فلاحتی» دیدار و گفت‌وگو کردند.به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یزد، امروز «فاطمه دانش یزدی» مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد، «فاطمه ذاکری» مسئول سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس و «ناهید جمشیدی» مسئول بسیج جامعه زنان یزد با خانم حسینی از جانبازان انقلاب اسلامی و مادر شهید «امید رضا فلاحتی» دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار خانم حسینی نحوه جانبازی و شهادت فرزندش را بیان کرد و با اشاره به سفر خانوادگی‌شان به اصفهان و تهران، افزود: حدود ساعت ۱۱ شب تازه وارد شهرری شده بودیم که ماشین ما مورد اصابت گلوله های مجاهدین خلق قرار گرفت.

وی ادامه داد: فرزندم امیدرضا در دم جان باخت و من نیز از ناحیه گردن و مهره‌های ستون فقرات مجروح شدم و با کمک برادران بسیجی به بیمارستان منتقل شدم.

این بانوی جانباز با اشاره به سختی‌های و دردمندی‌هایی که سالها مهمان وجودش بوده است، تاکید کرد: بعد از گذشت حدود ۴۰ سال هنوز گلوله در بدنم مهمان است و آرامش و آسایش را از من دریغ کرده است.

حسینی در پاسخ به سوال خبرنگار دفاع‌پرس در یزد مبنی بر این که چرا پزشکان گلوله را از گردنتان خارج نکرده‌اند؛ گفت: به پزشکان بسیاری مراجعه کردم اما همگی‌شان معتقد بودنند امکان به خطر افتادن سلامتی‌ام بعد از عمل جراحی بسیار زیاد است و قبول نکردند مرا عمل کنند.

در ادامه این دیدار مدیر‌کل امور بانوان و خانواده استانداری یزد تاکید کرد: جانبازان ستارگان درخشانی هستند که همچنان پرفروغ در حال درخشش هستند و به عنوان اسوه‌های صبر و پایداری شناخته شده‌اند و جامعه از نور وجود ایشان فیض می‌برد.

وی افزود: این کشور مدیون پایداری‌ها و صبوری مادران شهدا و جانبازان است و امید داریم که همه مسئولان بتوانند در جایگاه خود نهایت خدمت را به این قشر درد کشیده انجام دهند.

در پایان نیز لوح تقدیر و هدیه‌ای از طرف اداره‌کل حفظ آثار نشر ارزش های دفاع مقدس یزد تقدیم این بانوی انقلابی و مادر شهید شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا