دسته‌بندی نشده

خدمات شهید «فیض اردکانی» در کردستان بی‌نظیر بود

نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه انسجام بخشی و ارتباطات موثر شهید اردکانی در منطقه کردستان ماندگار بود، گفت: خدمات و کارهایی که این شهید بزرگوار در منطقه کردستان انجام داد بی‌نظیر بود.به گزارش دفاع‌پرس از یزد، آیت‌الله محمد رضا ناصری یزدی در دیدار سردار حسن رستگار پناه، رئیس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح، با اشاره به خدمات شهید فیض اردکانی، اظهار داشت: خدمات و کارهایی که این شهید بزرگوار در منطقه کردستان انجام داد بی‌نظیر بود.

نماینده ولی فقیه در استان یزد افزود: انسجام بخشی و ارتباطات بسیار خوبی که شهید فیض در منطقه کردستان انجام داد، بسیار عجیب بود و این شهید بزرگوار در این منطقه شناخته شده بود.

امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهید فیض اردکانی در منطقه کردستان خدمات زیادی داشته، می‌توانیم از آنجا اطلاعات بسیار خوبی به دست آورد.

سردار فتح الله جمیری در این نشست با بیان اینکه شهید فیض حق بزرگی بر گردن ما دارد، اظهار داشت: باید مراسم بسیار خوبی در شان این شهید عزیز برگزار شود.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اضافه کرد: امسال در نظر داریم که برنامه سوم خرداد ماه را با محوریت شهید فیض اردکانی برگزار کنیم.

وی خاطرنشان کرد: این شهید الگوی بسیار خوبی برای جامعه به ویژه نسل جوان است و همه ما وظیفه داریم که وی را به نسل جوان به خوبی معرفی و زمینه الگوگیری از وی را فراهم کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا