دسته‌بندی نشده

جنگ و دفاع مقدس هنوز تمام نشده است/ یزدی‌ها کارنامه درخشانی از خدمت و رشادت دارند

«فتح‌الله جمیری» با اشاره به کارنامه درخشان مردم دارالعباده یزد در همه عرصه‌های دفاع از انقلاب، گفت: مردم دارالعباده با بصیرت مثال‌زدنی خود در عرصه‌های مختلف حضور پررنگی داشتند و کارنامه درخشانی از خدمت و رشادت برجای گذاشتند.

سردار «فتح‌الله جمیری» فرمانده سپاه «الغدیر» استان یزد در همایش گرامی‌داشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت استان، اظهار داشت: ادامه خباثت دشمنان علیه ملت ایران نشان می‌دهد که جنگ و دفاع مقدس تمام نشده است و رزمندگان ما باید همواره برای دفاع آماده باشند.

وی افزود: مردم بابصیرت ایران، همواره در همراهی نظام اسلامی و مقابله با نقشه شوم دشمنان انقلاب کارنامه درخشانی از خود بر جای گذاشته‌اند و اکنون نیز به وظیفه خود عمل خواهند رد؛ اما آن‌چه اکنون اهمیت دارد این است که مسئولین باید قدرشناس مردم باشند و برای کاهش مشکلات آن‌ها تلاش کنند.

فرمانده سپاه استان یزد تأکید کرد: اکنون مردم در شرایط سختی قرارگرفته‌اند و همه مسئولین باید مردم‌داری و مردم‌یاری را در دستور کار خود قرار دهند تا اندکی از حجم مشکلات آن‌ها را کاهش دهند. بدون شک دشمن که در پیدایش وضعیت کنونی نیز نقش داشته است و در تلاش است تا بین مردم و نظام اسلامی فاصله بیاندازد.

این مسئول اضافه کرد: رزمندگان یزدی در طول هشت سال دفاع مقدس از هیچ تلاشی برای مقابله با دشمنان انقلاب دریغ نکردند، که نمود آن را می توان در تعداد بالای شهید و جانباز این دیار مشاهده کرد.

سردار جمیری اذعان کرد: اکنون نیز رزمندگان یزدی در مجموعه تیپ «الغدیر» در همه بزنگاه‌های مهم حضور دارند و در جهت حفظ امنیت مردم و خدمت‌رسانی به مردم جنوب شرق کشور تلاش می‌کنند.

وی تأکید کرد: اکنون دشمن قصد دارد با القای ناامیدی به جامعه و موجه ساختن افرادی که از هیچ جنایتی علیه ملت دریغ نکردند، انقلاب اسلامی را به چالش بکشد که در این زمینه همگان باید هوشیار باشند تا دشمن در ادامه شکست‌های مستمر خود در این عرصه نیز طعم شکست را بچشد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا