دسته‌بندی نشده

بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه پیشرفت کشور است

آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی به بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه نقشه راه کشور در تمام عرصه‌ها را به خوبی روشن کردند.به گزارشدفاع‌پرس از یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یزد با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) این انقلاب را از قیام امام حسین (ع) الگوگیری کرد، اظهار داشت: تمام هم و غم امام حسین (ع) در فلسفه این انقلاب وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: این که امام خمینی (ره) می‌فرمودند شاه باید برود دقیقا همان حرفی بود که امام حسین (ع) فرمودند اگر در حاکمیت اسلام امثال یزید باشند باید فاتحه اسلام را خواند.

نماینده، ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: کسی که برای امام حسین (ع) سینه می‌زند باید بداند که الان باید برای دنباله‌روی راه آن امام، از انقلاب اسلامی ایران پشتیبانی کند.

ناصری یزدی تصریح کرد: این که امروز استکبار جهانی با انقلاب اسلامی ایران دشمنی دارد هم والله به دلیل انرژی هسته‌ای یا صنعت موشکی ایران نیست بلکه آن‌ها از این ناراحت هستند که در ایران اسلام واقعی حاکم شده است.

امام جمعه یزد ادامه داد: نزاع ما با کفر جهانی هم در این است که آن‌ها می‌خواهند خدا نباشد و خودشان حاکمیت جهان را داشته باشند، ولی اسلام ناب می‌خواهد خدا باشد و طاغوت نباشد، استکبار نمی‌تواند تحمل کند که در یک کشور اسلام نابی که استکبار ستیز است وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: هیچ کسی نباید در این انقلاب ذره‌ای شک کند که مسیر آیا مسیر اسلام و پیامبر هست یا خیر چرا که فلسفه و اصل این قیام، همان اسلام ناب و حرکت امام حسین (ع) است.

نماینده، ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: هیهات من الذله دقیقا همان چیزی است که امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری فرمودند که اسلام با استکبار نمی‌تواند هم پیمان شود.

ناصری یزدی خاطرنشان کرد: در این انقلاب هم اصل بر مردم است و هرچه که ما امروز داریم به خاطر پشتیبانی این مردم از ولایت فقیه و همیشه در صحنه بودن آنهاست، مردم هیچ زمانی پشت انقلاب را خالی نکردند و در تمام عرصه‌ها پشتیبان ولایت فقیه بودند.

امام جمعه یزد به مشکلات جامعه اشاره کرد و افزود: امروز مردم در جامعه با مشکلات متعددی روبرو هستند که باید مسئولان نسبت به رفع این مشکلات تمام توان خود را به کار ببندند و زمینه‌ای فراهم کنند که مشکلات آن‌ها کاهش پیدا کرده و برطرف شود.

وی ادامه داد: همه مسئولان باید به عملکرد خود در طول ۴۰ سال گذشته بیاندیشند و ببینند در چه عرصه‌هایی خوب عمل کردیم و در چه عرصه‌هایی ضعیف بودیم و یا خدای ناکرده به انقلاب خیانت کرده‌ایم و در صدد جبران آن برآییم.

نماینده، ولی فقیه در استان یزد به بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده اشاره کرد و اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه نقشه راه کشور در تمام عرصه‌ها را به خوبی روشن کردند.

ناصری یزدی با تاکید بر اینکه اجرای کامل این بیانیه و عمل کردن به بند‌های آن زمینه پیشرفت انقلاب در تمام عرصه‌ها و رفع مشکلات را فراهم می‌کند گفت: زیربنای مسائل اقتصادی فرهنگ است و مسئولان باید در راستای این دو موضوع تمام تلاش خود را به کار گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا