دسته‌بندی نشده

بیانیه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان یزد به مناسبت روز جهانی قدس

اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان یزد به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد به مناسبت روز قدس با انتشار بیانیه‌ای از مردم ولایت مدار، استکبارستیز یزد برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است.

«حرف ملت ایران به ویژه جوانان در ۴۰ سال گذشته ایستادگی در مقابل زورگویی و زیربار قدرت‌ها نرفتن بوده است. «امام خامنه‌ای»

ایران اسلامی از دیرباز تاکنون بر توحید و ستم‌ستیزی استوار بوده است به گونه‌ای که این هویت پاک پس از دریافت انوار معرفت اسلامی و تلاقی با انقلاب مشعشع امام خمینی (ره) در جهان آوازه‌ای والامرتبه یافت بر این اساس معماری روز قدس به عنوان آوردگاه مبارزه با تجاوز پیشه‌گان و ستم گستران موجب ایجاد تحول در تاریخ بشری به میدان داری مردم سلحشور ایران اسلامی شد.

بی‌شک امروز با گذشت چهار دهه از عمر این اجتماع عظیم و استقبال شگفت‌انگیز ملل و جوامع دیگر، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در مشارق و مغارب زمین عطر ایستادگی، برادری و بیداری آزادگان دنیا را در مقابله با صهیونیزم جهانی افشانده و از این یکپارچگی، بیداری و مبارزه طلبی با زورگویان جهانی را به ارمغان آورده است.

اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان یزد با درود بر ارواح طبیه شهدای اسلام و امام راحل عظیم‌الشان، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های  خمینی کبیر و تاکید بر پیروی و تبعیت از مقام معظم رهبری، از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، پیشکسوتان دفاع مقدس و مردم ولایت‌مدار این استان دعوت می‌کند تا با حضور گسترده در سنگر راهپیمایی روز قدس گام دیگری در نابودی رژیم اشغالگر قدس و حامیان پلیدش بردارند و اقدامات و توطئه‌های آنان را نقش بر آب کنند؛ باشد که این خیزش راه ظهور عدالت جهانی را هموارتر کند.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا