دسته‌بندی نشده

برگزاری راهپیمایی ضداستکباری در یزد

«سعید زارع» با اشاره به اهمیت بیانیه شورای عالی امنیت گفت: راهپیمایی ضداستکباری هم‌زمان با سراسر کشور در استان یزد برگزار می‌شود.«سعید زارع» جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس از یزد با اشاره به اهمیت بیانیه شورای عالی امنیت ملی اظهار داشت: قشر‌های مختلف مردم استان یزد فردا در حمایت از این بیانیه در ۳۰ محل راهپیمایی می‌کنند.

وی ادامه داد: طی این چند سال گذشته ایران به تعهدات حداکثری مذاکرات هسته‌ای با کشور‌های ۱+۵ و توافق برجام پایبند بود و حسن نیت خود را نشان داد.

زارع افزود: خروج رذیلانه آمریکای پلید از برجام، بدقولی وقیحانه کشور‌های اروپایی و تحریم‌های ظالمانه آنان در حوزه اقتصادی، فرهنگی و… مواردی بود که از سال گذشته، آحاد ملت سلحشور را هدف قرار دادند.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد از عموم مردم شریف و مقاوم استان برای شرکت در راهپیمایی سراسری نمایش پشتوانه مردمی تصمیم اخیر مسئولان نظام و بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت می‌کند که تا فردا همزمان با سراسر کشور بعد از نماز جمعه در راهپیمایی شرکت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا