دسته‌بندی نشده

برنامه‌های «محرمانه» و «عمارت خورشید» را برای ادای دِین به شهدا ساخته‌ام

«ناهید فرجی» گفت: برنامه‌های ترکیبی «محرمانه» و «عمارت خورشید» را برای ادای دِین به شهدا و دفاع مقدس ساخته‌ام و با توجه به جنگ نرم، دیانت و اصالت ایرانی‌ام، بر خود واجب دانستم این کار‌های ارزشی را بسازم.

«ناهید فرجی» تهیه‌کننده و گزارشگر ۲ اثر «محرمانه» و «عمارت خورشید» که به مرحله نهایی دومین جشنواره ملی «فانوس» راه یافته است، با اشاره فعالیت مداوم در زمینه دفاع مقدس، اظهار داشت: ۱۵ سال است که به‌صورت مداوم در عرصه هنر خصوصاً رادیو در حال فعالیت هستم و هرزمان توانستم، در حوزه دفاع مقدس هم ادای دِین کرده‌ام.

وی افزود: اثر «عمارت خورشید» برگرفته از فضاسازی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان یزد است که در زمان افتتاح این موزه در سال گذشته ساخته شد.

فرجی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت جنگ نرم، ولی ریشه‌ای دشمن به فرهنگ، دیانت و اصالت ایرانی و مهم‌تر از آن، فاصله گرفتن نسل جوان از رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های جوانان دیروز، بر خودم واجب دانستم تا این حرکت ارزشی را از طریق رادیو به همه معرفی کنم تا با استقبال از این موزه‌ محتوایی جنگ، در کنار کتاب، فیلم، خاطره و سرود دفاع مقدس، اصل و ریشه دفاع نیز شناسانده شود.

وی با اشاره به مستند محرمانه دومین اثر وی که به مرحله نهایی جشنواره «فانوس» راه یافته است، گفت: این مستند، با هدف نمایاندن کار‌های بزرگ رزمندگان در دفاع مقدس با توجه به کمبود امکانات ساخته شده است؛ این کار روایت چند مقنی میبدی است که با همین اعتقاد و فقط با داشتن چند کلنگ، گاری و تخصص خودشان، توانستند با حفر کانالی محرمانه به سمت دشمن، نتیجه عملیات بزرگ «فتح‌المبین» را به نفع لشکر اسلام تغییر دهند.

بر اساس اعلام نتایج اولیه از سوی هیأت داوران، برنامه ترکیبی «محرمانه» و «عمارت خورشید» به تهیه‌کنندگی و گزارش‌گری «ناهید فرجی» به مرحله نهایی دومین جشنواره ملی «فانوس» را یافته است.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا