اخبار ادارات استان یزداخبار داخلی اداره حفظ آثار

ویژه برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این استان مردمی، بدون موازی کاری و با محوریت بیان دستاورد‌های نظام به مردم تدوین و اجرایی شود.

به گزارش خبرنگار خط شکنان از یزد، «محمدعلی طالبی» در جلسه راهبردی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان اظهار داشت: ثمره انقلاب با برپایی نمایشگاه‌های مختلف در معرض دید مردم قرار گیرد.

 

سرپرست استانداری یزد با بیان اینکه باید از فعالیت‌های کلیشه‌ای که در گذشته برگزار می‌شد خودداری و طرح‌های جدید و جذاب با استفاده از افراد علاقه‌مند و همراهی تشکل‌ها و حمایت دستگاه‌ها برگزار شود، گفت: ارائه خدمات به مردم باید واقعی و به دور از شعار زدگی و در راستای اهداف عالیه نظام و انقلاب با جلب مشارکت آحاد مردم انجام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در ادامه به اهمیت پیگیری برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب در استان با فعالیت کارگروه‌ها تاکید و تصریح کرد: برنامه‌ها ستاد دهه فجر باید بیانگر دستاورد‌های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی باشد.

حجت‌الاسلام و المسلمین «محمد فخرالدینی» رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد گفت: ۲۵ کارگروه با عضویت دستگاه‌های مختلف در استان فعالیت خود را در راستای تبیین بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در یزد آغاز به کار کردند.

وی با اشاره به اینکه کارگروه‌ها بر اساس ضرورت نسبت به برنامه‌ریزی و مدیریت برنامه‌ها با جلب مشارکت مردم و تشکل‌ها وظایف خود را انجام می‌دهند، گفت: مردمی برگزار شدن جشن‌های ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با همکاری مردم، جوانان و دستگاه‌های اجرایی جزو رویکرد مهم این شوراست.

«سعید زارع» جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد اظهار کرد: کارگروه‌ها علاوه بر مرکز استان در ۹ شهرستان دیگر تشکیل و با قوت وظایف خود را انجام می‌دهند و رویکرد شورا در تشکیل کارگروه‌ها همگی بر جلب همکاری مردم و انجام برنامه‌های جدید برای تبیین دستاورد‌های انقلاب در ۴۰ سال گذشته است.

این مسئول با بیان اینکه مردم باید نسبت به ارائه دیدگاه‌های خود به کارگروه‌ها و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استان برای بهتر برگزار شدن برنامه‌ها اقدام کنند، ادامه داد: تلفن ۳۸۲۰۶۲۳۳ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای ارائه پیشنهادات مردمی پیش‌بینی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا