دسته‌بندی نشده

بانوان پرچمدار تفکر انقلاب و مقاومت اجتماعی هستند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: بانوان پرچمدار تفکر انقلاب و مقاومت اجتماعی هستند و باید نسبت به هجمه‌های دشمنان غربی و شرقی هوشیار باشند.به گزارش خبرنگاردفاع‌پرس از یزد، به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) امروز بانوان مشاور مدیرکل، بانوان کارمند در ادارات، شورای شهر و دهیاری‌های استان با امام جمعه یزد دیدار کردند.

در این آیین «فاطمه دانش‌یزدی» مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد با اشاره به مقام بانوان در همه عرصه های تاریخ اسلامیمان، اظهار داشت: پیامبر اسلام (ص) برای ارج نهادن به مقام حضرت فاطمه (س)، دست ایشان را می‌بوسیدند که این نشان دهنده مقام والای بانوان در کشور اسلامی ما است.

وی ادامه داد: زنان در تحقق انقلاب اسلامی و همچنین دفاع از میهن در ۸ سال جنگ تحمیلی به عنوان مهمترین عامل روانی در کنار مردان، خوش درخشیدند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد مهمترین وظیفه زنان در کشور را تربیت صحیح فرزندان دانست و تاکید کرد: برای حفظ آینده کشور و همچنین نگهداری از انقلاب اسلامی، تربیت صحیح و کارآمد فرزندان موثر است که این از وظایف اصلی بانوان اسلامی است.

دانش‌یزدی با اشاره به حضور زنان در همه عرصه‌های جامعه از جمله حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، یادآور شد: بانوان پرچمدار تفکر انقلاب و مقاومت اجتماعی هستند و باید نسبت به هجمه‌های دشمنانن غربی و شرقی هوشیار باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا