دسته‌بندی نشده

آمریکا امروز در منطقه حرفی برای گفتن ندارد/ انقلاب را در دوران دفاع مقدس به دنیا معرفی کردیم

سردار «فتح‌الله جمیری» فرمانده سپاه «الغدیر» استان یزد، صبح امروز (شنبه) در مراسم رژه نیرو‌های مسلح استان یزد، ضمن گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس هفته جهاد، مقاومت، ایثار، شهادت، پایداری و در یک کلام هفته همه خوبی‌ها و بزرگی‌های یک ملت قهرمان است.

وی با بیان این‌که هفته دفاع مقدس یادآور خاطرات بسیار شیرین مردم عزیز ما و رزم بی‌امان آن‌هاست، افزود: همه ما می‌دانیم که در چنین روزی یک روز مانده به ماه مهر و بازگشایی مدارس، و در روزی که دانش‌آموزان آماده رفتن به مدارس می‌شدند، دشمن بعثی با پشتیبانی استکبار جهانی ناجوانمردانه جنگی را به این ملت تحمیل کرد.

سردار جمیری اضافه کرد: دشمن با توپ‌خانه‌ها و هواپیما‌ها و ابزار جنگی خودش، دانش‌آموزان ما که در حال خرید کتاب و دفتر و کیف و لباس مدرسه بودند را در خیابان‌ها به خاک و خون کشید و جنگ تحمیلی آغاز شد.

وی عنوان کرد: اما ملت قهرمان ما در برابر همه‌ استکبار جهانی و همان‌هایی که آمده بودند تا انقلاب اسلامی ما را متوقف کنند و رژیم صهوینستی را در منطقه تثبیت کنند، ایستاد.

فرمانده سپاه استان یزد ادامه داد: دشمنان آمده بودند که خاورمیانه را ۱۰۰ درصد آمریکایی و این مرز و بوم را چپاول کنند، آن‌ها آمده بودند تا از نهضت‌های آزادی‌بخش در منطقه جلوگیری کنند.

سردار جمیری خاطرنشان کرد: در همین جنگ نابرابر، انقلاب ما به فرموده امام عزیز به دنیا صادر شد، ما انقلاب‌مان را به دنیا در همین دوران دفاع مقدس معرفی کردیم و آمریکایی‌ها و استکبار نتوانستند حتی به یکی از اهداف خودشان برسند.

وی با بیان این‌که استکبار به هیچ کدام از اهداف مورد نظرش نرسید، یادآور شد: امروز همه می‌دانیم که شرایط رژیم صهیونیستی بسیار سخت‌تر و دشوارتر از آن دوران است، همه می‌دانیم که آمریکایی‌ها امروز در منطقه حرفی برای گفتن ندارند و امروز خاورمیانه یک خاورمیانه اسلامی است و دشمن به اهداف خودش نتوانست برسد.

فرمانده سپاه استان یزد افزود: «حسنین هیکل» محقق و نویسنده مصری می‌گوید که من شناخت دقیقی از ولایت ندارم، اما این را می‌دانم که ایرانی‌ها فقط در دوران ولایت فقیه بوده که توانستند خودشان را به دریای مدیترانه برسانند.

سردار جمیری در پایان گفت: در همین انقلاب بود که گسترش اسلام صورت گرفت، این‌ها به جز هدایت‌ها و رهبری‌های حضرت امام بنیان‌گذار جمهوری‌اسلامی و همچنین هدایت‌های مقام معظم رهبری سکان‌دار نجات بشریت در عصر کنونی صورت نگرفته است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا