فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: ادعای دروغین برخی عناصر وابسته به دشمن در خصوص ایجاد آشوب و اغتشاش به علت مشکلات اقتصادی مردم در کشور هویدا بود.

سرتیپ دوم پاسدار «فتح‌الله جمیری» فرمانده سپاه الغدیر یزد در آئین تکریم و معارفه جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان با گرامی‌داشت 12 دی‌ماه سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان دارالعباده و با اشاره به نقش بی‌بدیل معظم له در مقابله با استکبار جهانی و ایادی دست ‌نشانده‌اش اظهار داشت: بزرگ ‌ترین هنر رهبر انقلاب اسلامی همانند امام راحل و عظیم الشان، تربیت انسان است.

جمیری با بیان خاطراتی از مقام معظم رهبری افزود: با آگاهی، تدبیر و تسلط رهبر معظم انقلاب بر مسائل داخلی و خارجی تمامی توطئه‌ها و ترفندها علیه ملت ایران ناکام مانده و تعجب دشمنان نظام را برانگیخته است.

این مسئول با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی در استان یزد یادآور شد: رهبر عالی‌قدر انقلاب اسلامی در این سفر یزد را علاوه بر دارالعباده بودن دارالعلم هم نامیدند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به حوادث اخیر کشور و سوء استفاده برخی جریانات ضدانقلاب از این اتفاقات ابراز داشت: آیا کسانی که به نماد ملی و مذهبی ملت ایران توهین می‌کنند و پرچم مقدس کشور و مساجد و حسینیه‌ها را به آتش می‌کشند دغدغه گرانی و تورم دارند؟ مگر توهین به ارزش‌های مردم دردی را دوا می‌کند و یا از گرانی می‌کاهد؟

فرمانده سپاه الغدیر استان در ادامه تصریح کرد: ادعای دروغین برخی عناصر وابسته به دشمن در خصوص ایجاد آشوب و اغتشاش به علت مشکلات اقتصادی مردم در کشور و همچنین سوءاستفاده از دغدغه‌های مردم، کاملاً در اتفاقات اخیر هویدا بود و این اقدامات نشان داد دشمنان فرصت را غنیمت شمرده و عقده‌گشایی کردند.

سردار جمیری با اشاره به جسارت و توهین عده‌ای از معاندان نظام اسلامی به قبور مطهر شهدا در یکی از شهرستان‌های کشور خاطرنشان کرد: مگر نه این است که این شهدای عزیز ما خون خود را برای حفظ و حراست از این مردم اهدا کرده‌اند و اگر نبود جان‌فشانی‌ها و فداکاری‌های این بزرگواران الان سرنوشت کشور ما هم مانند برخی کشورهای منطقه بود.

فرمانده سپاه استان یزد در پایان با تأکید بر هوشیاری و بصیرت ملت رشید ایران به‌ویژه مردم ولایتمدار و مومن یزد اضافه کرد: امروز که دشمنان قسم‌ خورده ملت و نظام اسلامی، مقام معظم رهبری و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نشانه رفته‌اند مردم بصیر ایران با حفظ هوشیاری و آگاهی خود بار دیگر فتنه‌ها را در نطفه خفه کرده و دشمن غدار را ناکام خواهند گذاشت.

در این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار «محمدحسین قرقچیان» تقدیر به عمل آمد و سرهنگ پاسدار «رضا پورشمسی» به‌ عنوان جانشین سپاه الغدیر استان یزد معرفی شد.

انتهای پیام/

 

Template Design:Dima Group