http://khatshekanan.ir/uploads/uploads/296197-804.jpg

سئول آموزش و جذب اساتید اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد گفت: از سال 87 تاکنون 44 هزار دانشجو در استان یزد و در غالب 66 واحد دانشگاهی درس «آشنایی با دفاع مقدس» را گذرانده‌اند.

«علیرضا فضلی» مسئول آموزش اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد در  این گفت‌وگو  اظهار داشت: 97 جلسه با مسئولین مختلف دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی سطح استان برگزار شد که ماحصل این جلسات ارائه درس آشنایی با دفاع مقدس در دانشگاه یزد، پیام نور، فنی و حرفه‌ای، شهید مطهری تفت، شهید صدوقی، حضرت رقیه، امام علی، فنی و حرفه‌ای میبد و شهید بهشتی اردکان بود.

مسئول آموزش اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد ادامه داد: مهرماه امسال حدود 55 کلاس و یک‌هزار و 923 دانشجو تاکنون درس آشنایی با دفاع مقدس را جزو واحدهای درسی نیمسال خود دریافت کرده‌اند.

فضلی بیان داشت: از سال 87 تاکنون 44 هزار دانشجو در استان یزد و در غالب 66 واحد دانشگاهی درس «آشنایی با دفاع مقدس» را گذرانده‌اند.

وی افزود: در استان یزد 60 استاد دارای مجوز برای تدریس درس آشنایی با دفاع مقدس در حال فعالیت هستند که از این تعداد 10 نفر دکترای پزشکی، 9 نفر دکترای فنی، 15 نفر کارشناسی ارشد دافوس و باقی اساتید کارشناسی ارشد دیگر رشته‌ها می‌باشند که چهار نفر از این اساتید از بانوان می‌باشند.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:

 

Template Design:Dima Group