http://khatshekanan.ir/uploads/uploads/249308-341.jpg

مراسم «مسافری به مقصد خدا» ویژه‌برنامه دومین سالگرد شهدای حادثه منا و قاری بین‌المللی قرآن شهید «حسن دانش» چهارشنبه یکم شهریورماه در تفت برگزار می‌شود.

به گزارش خط شکنان، مراسم «مسافری به مقصد خدا» ویژه‌برنامه دومین سالگرد شهدای حادثه منا و قاری بین‌المللی قرآن شهید «حاج حسن دانش» چهارشنبه یکم شهریور ماه همراه با اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد صاحب‌الزمان (عج) غیاث‌آباد تفت برگزار می‌شود.

این مراسم نورانی با حضور خانواده شهید دانش و دیگر شهدای استان، جانبازان و عموم مردم با سخنرانی دکتر علمی و تلاوت قاری بین‌المللی استاد «حمید شاکرزاده» همراه خواهد بود.

به گزارش دفاع پرس، حسن دانش متولد 1365 و از قاریان قرآن ایران و معلم قرآن بود.

وی در سال 1390 پس از رسیدن به مقام پنجم مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران، به مسابقات بین‌المللی قرآن کریم کشور تونس اعزام شد و در آنجا به کسب رتبه برتر نایل آمد.

سه سال بعد در اسفندماه 1393 در سی و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران به رتبه نخست بخش قرائت تحقیق دست یافت.

او به عنوان نماینده ایران در سی و دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران شرکت نمود که در این مسابقات نیز موفق به کسب مقام اول شد.

وی در تاریخ دوم مهر 1394 در فاجعه منا به دلیل ازدحام جمعیت که در یکی از مسیرهای حرکت حاجیان به سمت جمرات رخ داد، به شهادت رسید.

انتهای پیام/

 

Template Design:Dima Group