رییس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: عزت و سربلندی ایران اسلامی در جهان، مدیون خون پاک شهدا و دوران پرافتخار هشت سال دفاع مقدس است.

به گزارش خط شکنان به نقل از روابط عمومی سازمان امور اقتصادی و دارایی یزد " مراد علی میر "  با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، حماسه آفرینی های رزمندگان اسلام در این دوران را یادآور شد و افزود: رزمندگان جانبركف اسلام در هشت سال دفاع مقدس با تکیه بر قدرت ایمان بر دشمن تا دندان مسلح پیروز شدند و ایثار و جانفشانی شهدا و حماسه آفرینی های رزمندگان در این دوران موجب شكست دشمن گردید.

وی بر پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل و شهدا تاکید کرد و اظهار داشت: باید یاد و خاطره شهدا همواره در فكر و ذهن ملت ما زنده بماند .

وی هفته دفاع مقدس را فرصت مناسبی برای تبیین اهداف و دستاورد های دفاع مقدس و آشنا كردن نسل جوان با آن ایام دانست و گفت: دوران هشت سال دفاع مقدس، یادآور جانفشانی و ایستادگی ملت و رزمندگان دلاور در مقابل دشمن بعثی و حامیان او می باشد.

رییس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان یزد افزود: همچنین هفته دفاع مقدس تبلور ایثارگری و فداكاری ملت و بوی‍ژه جوانان غیور و نیروهای مسلح در مقابل متجاوزان است و رشادت ها و ایثارگری های خالصانه رزمندگان سرفراز اسلام در طول دفاع مقدس باید به بهترین و مناسب ترین شیوه به نسل جوان منتقل شود.

Template Design:Dima Group