گفتمان های دینی دانش آموزی برای تبیین دفاع مقدس برگزار می شودمعاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: همزمان با شروع سال تحصیلی جدید ، گفتمان های دینی دانش آموزی در مقاطع راهنمایی و متوسطه دخترانه و پسرانه با رویكرد تبیین دفاع مقدس برگزار می شود .

به گزارش خط شکنان به نقل از ایرنا حجت الاسلام والمسلمین ' علی كارگر ' افزود: گفتمان های دینی با حضور یادگاران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در سطح مدارس برگزار می شود .

وی اظهار داشت: در قالب برگزاری این گفتمان ها ، ضمن تبیین لحظات هشت سال دفاع مقدس و ذكر خاطرات ، به سوالات دانش آموزان پاسخ داده می شود .

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی یزد ، برگزاری گفتمان های دینی و جلسات پرسش و پاسخ با حضور كارشناسان مجرب را از اقدامات مهم و مفید سازمان تبلیغات اسلامی دانست .

كارگر با اشاره به اینكه گفتمان های دینی بر اساس نیاز و تقاضای دانش آموزان در موضوع های مختلف در طول سال پیش بینی شده ، آن را مورد اقبال دانش آموزان و فرهنگیان ذكر كرد .

وی بدون اشاره به تعداد گفتمان هایی كه پارسال در سطح مدارس برگزار شده ، تاكید كرد: امسال در همه واحد های آموزشی حداقل یك گفتمان پیش بینی شده و برای تشكیل آن هم امسال محدودیتی وجود ندارد .

این مسئول گفت: استان یزد طی سال های گذشته در زمینه تشكیل گفتمان های دینی ، جلسات پرسش و پاسخ و پاسخگویی به شبهات دانش آموزان در سطح كشور از جایگاه خوبی برخور دار بوده است .

وی از همه مسئولان مناطق و شهرستان های آموزش و پرورش و مدیران و مربیان امور تربیتی خواست تا در جهت تشكیل این گفتمان ها نسبت به ارائه تقاضا و هماهنگی های لازم به ادارات سازمان تبلیغات اسلامی مراجعه كنند .

استان یزد دارای بیش از 200هزار نفر دانش آموز است كه در سطح دو هزار واحد آموزشی تحصیل می كنند

Template Design:Dima Group