http://khatshekanan.ir/uploads/uploads/9666333333333333.jpg

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: همزمان با عید غدیر 44 برنامه در استان یزد اجرا می شود.

 

به گزارش خط شکنان، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد در جلسه بنیاد بین المللی غدیر استان یزد، با بیان اینکه عدالت از مهمترین ویژگی های امام علی(ع) است، اظهار کرد: دلیل کشته شدن ایشان عدالتشان بود حتی پس از ضربت خوردن هم عدالت را در ارتباط با قاتل خود انجام دادند.

حجت‌ الاسلام سید محمد شریف حسینی ‌کوهستانی افزود: عدالت بحث بسیار مهم عقلی و فطری است و هر جای عالم حتی اگر سخن از دین هم نباشد از عدالت استقبال می‌شود.

وی با بیان اینکه هر چقدر که از واقعه غدیر فاصله می‌گیریم عظمت این واقعه عظیم و نیاز جامعه به امام و رهبر برای همه ما روشن تر می‌شود، اذعان کرد: امروز جهان به دلیل نداشتن یک پیشوای مومن و متدین و یک رهبر عالم و آگاه با مشکلات زیادی روبرو است.

حسینی ‌کوهستانی به نحوه شکل گیری بنیاد بین‌المللی غدیر در استان یزد اشاره کرد و گفت: باید برای احیای بحث امامت و ولایت در جهان تمام تلاش را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه غدیر به عنوان یک رخداد جامعه اسلامی برای مردم جامعه نهادینه شده است، افزود: خوشبختانه در ارتباط با غدیر همه نهادها و دستگاه‌ها در ارتباط با احیای امر غدیر و برگزاری برنامه‌هایی در این زمینه فعال هستند و این موضوع تقریبا شبیه به محرم است و برنامه‌های خودجوش مردمی در سطح استان برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد در ادامه با بیان اینکه 44 برنامه ویژه عید غدیر در استان یزد نظر گرفته شده، خاطرنشان کرد: تمام اقشار در این برنامه‌های حضور داشته و هیچ بخش از جامعه از قلم نیفتاده است.

Template Design:Dima Group