گروه: اخبار
تاریخ: 12:59 :: 2019/08/08
طرح دانش آموزی «تا انتهای حضور» برگزار می‌شود

«فاطمه ذاکری» از برگزاری پانزدهمین جلسه طرح دانش آموزی «تا انتهای حضور» با مشارکت آموزش و پرورش ناحیه ۱ و ۲ و سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد و با رویکرد تکریم خانواده شهدا خبر داد.

«فاطمه ذاکری» از برگزاری پانزدهمین جلسه طرح دانش آموزی «تا انتهای حضور» با مشارکت آموزش و پرورش ناحیه ۱ و ۲ و سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد و با رویکرد تکریم خانواده شهدا خبر داد.«فاطمه ذاکری» مسئول سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار دفاع‌پرس در یزد، اظهار داشت: پانزدهمین جلسه طرح دانش آموزی «تا انتهای حضور» توسط فرهنگسرای امام مهدی (عج) و  با مشارکت آموزش و پرورش ناحیه ۱ و ۲ و سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد برگزار می شود.

وی افزود: این طرح شامل ۴۰ ساعت دوره آموزشی با موضوعات امام شناسی، دشمن شناسی، جوانان و جنگ نرم است که بخشی از آن انجام شده است.

ذاکری با اشار به اهمیت آگاهی دانش آموزان از جنگ نرم ادامه داد: اردوی سه روزه طرح دانش آموزی «تا انتهای حضور» با حضور دانش آموزان دختر دوره اول متوسطه شرکت کننده در ۴۰ ساعت آموزشی در حال برگزاری است و تا جمعه ۱۸ مرداد ادامه دارد.

مسئول سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد، رویکرد اختتامیه این طرح را تکریم خانواده شهدا دانست و یادآور شد: دوره آموزشی، برنامه تفریحی و شبی با شهدا با محوریت تکریم خانواده شهیدان ذاکری نژاد و خانواده شهید مدافع حرم روح الله مهرابی از برنامه های مراسم اختتامیه این طرح است.