گروه: اخبار
تاریخ: 11:17 :: 2019/07/11
ضرورت تهیه برنامه‌های خلاقانه برای گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس

حجت‌الاسلام «محمدهادی خسروی» هفته دفاع مقدس را یکی از مقاطع تأثیرگذار در ترویج فرهنگ مقاومت ملت ایران دانست و گفت: تهیه برنامه‌های خلاقانه منطبق با ظرفیت‌های موجود در سازمان‌ها نهاد‌ها و تشکل‌های مردمی، هدفی است که جز با هم‌اندیشی و مشورت محقق نمی‌شود.

حجت‌الاسلام «محمدهادی خسروی» هفته دفاع مقدس را یکی از مقاطع تأثیرگذار در ترویج فرهنگ مقاومت ملت ایران دانست و گفت: تهیه برنامه‌های خلاقانه منطبق با ظرفیت‌های موجود در سازمان‌ها نهاد‌ها و تشکل‌های مردمی، هدفی است که جز با هم‌اندیشی و مشورت محقق نمی‌شود.حجت‌الاسلام «محمدهادی خسروی» رییس اداره نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان یزد در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس، هفته دفاع مقدس را یکی از مقاطع تأثیرگذار در ترویج فرهنگ مقاومت ملت ایران دانست و اظهار داشت: تهیه برنامه‌های خلاقانه منطبق با ظرفیت‌های موجود در سازمان‌ها نهاد‌ها و تشکل‌های مردمی، هدفی است که جز با هم‌اندیشی و مشورت محقق نمی‌شود.

وی افزود: در همین راستا با حضور نمایندگانی از حوزه علمیه خواهران، سازمان تبلیغات اسلامی، کانون مساجد و موسسه «امیر بیان»، جلسه هیأت اندیشه‌ورز سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان یزد برگزار شد.

حجت‌الاسلام خسروی ادامه داد: برگزاری جلسه روحانیون ایثارگر با همکاری بسیج طلاب، سازمان تبلیغات اسلامی و اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، تهیه محتوای تبلیغاتی و نشر آن توسط شبکه وسیع روحانیون در مجالس مذهبی، مساجد، مراکز آموزشی و خوابگاه‌ها، بخشی از پیشنهادات ارایه شده در این جلسه بود.

وی تاکید کرد: اجرای برنامه پرده‌خوانی در پارک‌های بانوان توسط خواهران طلبه، استفاده از ظرفیت پژوهشی طلاب در مدارس علمیه و کانون‌های مساجد و برگزاری همایش تشکیلاتی در سطح استان، از دیگر برنامه‌های مورد تأکید اعضا بود.

رییس اداره نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان یزد خاطرنشان کرد: امید می‌رود با این جلسات هم‌اندیشی و در سایه ورود منسجم در برنامه‌های هفته دفاع مقدس، به مرور بتوان تأثیر قابل توجهی را در گروه مخاطب خود ایجاد کرد.