تاریخ: ۱۱:۲۵ :: ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
تجدید پیمان با شهید محیط بان علی اکبر قنبری زاده

مدیرکل و محیط بانان حفاظت محیط زیست استان یزد در اولین سالگرد عروج بسیجی مدافع حرم و محیط بان شهید علی اکبر قنبری زاده با حضور بر مزار مطهر شهید با وی و آرمان های شهید تجدید پیمان کردند. نیره پورملائی مدیرکل حفاظت محیط زیست یزد و همراهان در ادامه این برنامه با حضور در […]

مدیرکل و محیط بانان حفاظت محیط زیست استان یزد در اولین سالگرد عروج بسیجی مدافع حرم و محیط بان شهید علی اکبر قنبری زاده با حضور بر مزار مطهر شهید با وی و آرمان های شهید تجدید پیمان کردند.

نیره پورملائی مدیرکل حفاظت محیط زیست یزد و همراهان در ادامه این برنامه با حضور در منزل شهید محیط بان با خانواده وی دیدار کردند.

پورملائی در این دیدار ضمن دلجویی از خانواده محیط بان قنبری زاده گفت: من افتخار نداشتم که این شهید بزرگوار را ببینم ولی در این مدت کوتاه خدمتم در یزد، از تمام همکاران از اقدامات و رشادت های وی چه در عرصه طبیعت استان بعنوان محیط بان و چه در حفظ حریم ولایت و امامت با عنوان مدافع حرم شنیدم و جای تاسف است که از حضور این عزیز در جمع خود محروم هستیم.

در ادامه مدیرکل حفاظت محیط زیست یزد و همراهان با حضور در مسجد جواد الائمه (ع) یاد و خاطره محیط بان شهید علی اکبر قنبری زاده را گرامی داشتند.

محیط بان شهید علی اکبر قنبری زاده صد و بیستمین شهید محیط بان کشور بوده و مهر ماه امسال از سوی سازمان حفاظت محیط زیست بعنوان شهید شاخص محیط زیست معرفی شد.

انتهای پیام/

برچسب ها: