دسته‌بندی نشده

پیام نماینده ولی فقیه در استان یزد در پی شهادت «فیض‌اردکانی»

آیت‌الله «محمدرضا ناصری» در پیامی به‌مناسبت شهادت «سیدحسین فیض‌اردکانی» اعلام کرد: این دلاور جبهه‌های نبرد زندگیش را وقف کارگشایی و باز کردن گره از کار درماندگان می‌کرد و با آن‌که درد سخت ترکش‌های توپ و خمپاره را در بدن خود همیشه به همراه داشت، ولی درد دردمندی از بیچارگان هیچ‌گاه نگذاشت که تألم ناشی از جانبازی او را از پای بیاندازد.

آیت‌الله «محمدرضا ناصری» نماینده ولی فقیه در استان یزد، در پیامی شهادت سردار جانباز «سیدحسین فیض‌اردکانی» را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

شهادت و رحلت سردار شهید اسلام، جانباز پرطاقت دفاع مقدس، فرمانده بی‌بدیل جبهه‌های نبرد، مدیر پرتلاش نیرو‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و یار و یاور افتادگان و درماندگان و سنگ صبور جانبازانی که هنوز درد و جراحت دفاع مقدس را با خود دارند، سردار «سیدحسین فیض اردکانی» بسیار موجب تألم خاطر و اسف و آه است.

اگرچه باید به فیوضات شهادت ایشان تبریک و آفرین گفت، این مرد خدا که سال‌های عمر خود را در خطه‌ غرب، خصوصاً کردستان در میان اکراد شریف سپری نمود و در جنگ تحمیلی از آن سرزمین با تمام وجود دفاع کرد که آینه شخصیت ایشان در نگاه یاران کرد و هم رزم ایشان به‌خوبی نمایان است؛ چرا که آن مرحوم برادری با وفا و یاوری بی ادعا و پشتیبان جوانان غیور کرد اهل سنت بود.

این دلاور جبهه‌های نبرد زندگیش را وقف کارگشایی و باز کردن گره از کار درماندگان می‌کرد و با آن‌که درد سخت ترکش‌های توپ و خمپاره را در بدن خود همیشه به همراه داشت، ولی درد دردمندی از بیچارگان هیچ‌گاه نگذاشت که تألم ناشی از جانبازی او را از پای بیاندازد.

جایگاه شهید «فیض» عالیست، خداوند متعالی گرداند و غفران و رحمتش را ارزانی او بدارد و ان‌شاءالله از یاوران حقیقی سید شهیدان عالم حضرت حسین بن علی (ع) گرداند و این همه مرارت و فداکاری را از او قبول نماید.

اینجانب مراتب تسلیت خود را اولاً به خانواده این عزیز خصوصاً به همسر گرامی وی و ثانیاً به عموم بسیجیان و سپاهیان عزیزی که با او بودند و افتخار همراهی او را داشتند و ثالثاً به مردم شریف شهرستان «یزد» و «اردکان» ابراز و ابلاغ می‌نمایم و انتظار دارم مردم عزیز این دو شهرستان آن‌چنان که شایسته مقام و منزلت والای این شهید سرافراز است از ایشان تجلیل به عمل آورند و در مراسم و مجالس بزرگداشتش شرکت همه جانبه داشته باشند.

ومن الله التوفیق

محمدرضا ناصری

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا