دسته‌بندی نشده

فرمانداری یزد در تدوین دانشنامه دفاع مقدس همکاری می‌کند

«سیدمحمد رستگاری» با اشاره به اینکه تعداد عمده شهدای دایره المعارف از شهر یزد هستند، گفت: در رابطه با موضوع تدوین دانشنامه دفاع مقدس طبق شیوه نامه دانشنامه، فرمانداری نهایت همکاری را انجام می‌دهد.«سیدمحمد رستگاری» فرماندار یزد صبح امروز (یکشنبه) در نشستی با موضوع تدوین دانشنامه دفاع مقدس اظهار داشت: با توجه به اهمیت کار دانشنامه دفاع مقدس، وظیفه ای که برعهده ی ما است را به نحوه احسن انجام خواهیم داد.

وی با اشاره به اینکه تعداد عمده شهدای دانشنامه دفاع مقدس از شهر یزد هستند، افزود: باتوجه به گستردگی شهرستان یزد و تجمیع بسیاری از اسناد و مدارک در اداره کل یا ادارات شهرستان؛ کار در شهرستان یزد بیش از شهرستان های دیگر است.

فرماندار یزد ادامه داد: هم در ارتباط با موضوع دانشنامه و هم موزه دفاع مقدس فرمانداری برای هرگونه کمک به اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آماده است.

رستگاری با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن تدوین دانشنامه یزد، بیان کرد: با ارسال شیوه نامه دانشنامه به ادارات مربوطه  و مشخص شدن نقش فرمانداری و ادرات ؛ مطابق با شیوه نامه همکاری لازم را جهت تدوین دانشنامه می کنیم.

وی در پایان توصیه کرد:با توجه به اهمیت و سختی دانشنامه، از تیم های قوی و اطلاعات دقیق تر استفاده شود زیرا در صورت غفلت ناخواسته و کوچک اصل کار زیر سوال خواهد رفت و همه زحمات از دید مردم نادیده گرفته می شود.

شایان ذکر است؛ سرتیپ دوم پاسدار رضا هدایتی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد نیز توضیحاتی در خصوص روند تدوین دانشنامه و مراحل آن ارائه داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا