دسته‌بندی نشده

طرح آموزش ملی «سبک زندگی جهادی» یزد آغاز شد + تصاویر

مقارن با روزهای ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور طرح آموزش ملی سبک زندگی جهادی به همت سازمان مشارکت زنان در دفاع مقدس و با مشارکت ادراه کل فناوری اطلاعات و ارتباطات یزد صبح امروز آغاز به کار کرد.

طرح آموزش ملی «سبک زندگی جهادی» مقارن با روزهای ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور صبح امروز آغاز به کار کرد.

در این طرح که به همت سازمان مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد و با مشارکت اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات یزد برنامه ریزی و اجرا شد، بیش از ۴۰ نفر از نخبگان علمی و دینی جهت آموزش مربی گری با محوریت زنان در انقلاب و دفاع مقدس طی ۴ جلسه آموزش می بینند.

صبح امروز طرح آموزش ملی سبک زندگی جهادی در سال جلسات اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات یزد از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

«سرتیپ دوم پاسدار رضا هدایتی» مدیرکل حفظ آثا رو نشر ارزش های دفاع مقدس یزد در این جلسه با تشکر از تلاش همه دست اندکاران برگزاری این طرح وزین اظهار داشت: این همکاری به همت سازمان مشارکت زنان با همکاری اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات یزد و با هدف تربیت مربیان طرح زندگی جهادی از امروز به مدت ۴ جلسه آغاز به کار کرده است.

وی ادامه داد: امیداوارم همه شرکت کنندگان در این دوره بهره کافی را از جلسات آموزشی ببرند و همچنین  از همه توان خود را بعد از پایان این دوره برای ارشاد جامعه استفاده کنند.

در ادامه جلسه «اکرم فداکار» مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات یزد گفت: این جلسات نقطه قوت است؛ اکنون بستر مناسب و راه ارتباطی خوبی فراهم شده است که بار سفر را برای عزیزان کوتاه می کند و می توانند از این دوره های آموزشی را همزمان با سراسر کشور استفاده کنند.

فداکار برگزاری این دوره را منشاء خیر قلمداد کرد و ادامه داد: امیدوارم شرکت کنندگان بتوانند بهره کامل را از این دوره ببرند و آموزه های آن را اجرایی کنند.

وی همچنین بیان کرد: فایل این دوره برای استفاده شرکت کنندگان ذخیره و در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا