دسته‌بندی نشده

«سیدرضا ساداتی» الگوی روشنی برای عاشقان خدمت به مردم بود

درپی درگذشت حاج «سیدرضا ساداتی» پدر خبرنگار شهید سید «جلیل ساداتی»،  سازمان بسیج رسانه استان یزد با انتشار بیانیه‌ای درگذشت این پدر دلسوز و فداکار را تسلیت گفت.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا الله و انا الیه راجعون

درگذشت مرحوم مغفور حاج سید رضا ساداتی، پدر خبرنگار شهید سید جلیل ساداتی، که ثمره زندگی اش را در مسیر دفاع از ارزش‌ها با خداوند متعال معامله کرد را تسلیت عرض می‌کنیم. پدری که با تربیت و تقدیم فرزند برومندش به عنوان ارزشمندترین سرمایه خویش به انقلاب، نمونه و الگوی روشنی برای دلسوزان و عاشقان خدمت به مردم و رهپویان واقعی راه خونبار شهدای گرانقدر بود. بی تردید ثمره زندگی آن سالک راه حق که عمر خود را در راه تربیت فرزندانی متعهد همچون شهید گرانقدر سپری نمود، باقیات الصالحاتی است که در پرونده آن مرحوم می‌درخشد و پاداش صبر و فداکاری این پدر بزرگوار رحمت واسعه الهی و همجواری با اولیاء و ارواح شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی است.

سازمان بسیج رسانه ضایعه فقدان آن مرحوم را به خانواده معزز و همه بازماندگان آن فقید سعید تسلیت عرض نموده، برای آن عزیز سفر کرده علو درجات و هم‌نشینی با فرزند شهیدش را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نماید.

شایان توجه است؛ شهید جلیل ساداتی در بیستم تیر ۱۳۳۷، در شهرستان یزد به دنیا آمد. پدرش سیدرضا، در آموزش و پرورش کار می‌کرد و مادرش صغری نام داشت. تا پایان دوره متوسطه در رشته فلزکاری درس خواند و دیپلم گرفت. کارمند آموزش و پرورش، فیلم‌ساز، آهنگ‌ساز و کارگردان تئاتر بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. شانزدهم مرداد ۱۳۶۴، با سمت معاون فرمانده گروهان در پاسگاه الیج هورالعظیم بر اثر اصابت ترکش به سر، شهید شد. مزار وی در گلزار شهدای خلدبرین زادگاهش قرار دارد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا