دسته‌بندی نشده

راه برون رفت از مشکلات کشور نشر تفکرات شهدا در جامعه است

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد خدمت به خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان، توفیق الهی دانست و گفت: راه برون رفت از مشکلات کشور معرفی شهدا به جامعه است.سرتیپ دوم پاسدار «رضا هدایتی» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد در آیین تکریم خانواده کارکنان که به همت سازمان نشر آثار و مشارکت زنان در دفاع مقدس این استان صبح امروز در پارک کوهستان بر گزار شد، خدمت به خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان، توفیق الهی دانست و اظهار کرد: خانواد های جانبازان و ایثارگران جز فداکارترین و مظلوم ترین اقشار جامعه هستند.

سردار هدایتی ادامه داد: خداوند توفیق و پاداش این کار بزرگ را به شما و خانواده هایتان عطا خواهد کرد.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد با تاکید بر حفظ  تفکرات شهدا و رزمندگان، یادآور شد: نشر این تفکرات باعث حفظ نظام و انقلاب اسلامی می شود و و راه برون رفت از مشکلات کشور  معرفی شهدا به جامعه است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به هفته تکریم خانواده تاکید کرد: آموزه‌ها و تعالیم اسلامی هم خانواده را همیشه مد نظر داشته است و  قوانین شرعی و اخلاقی متعددی در رابطه با حفظ و تکریم این نهاد مهم اجتماعی بیان شده است.

سردار هدایتی گفت: احترام و تکریم خانواده های کارکنان این اداره  را به فال نیک می گیریم؛ همه ارگان ها این مراسم‌ها را انجام می دهند.

در پایان این مراسم به از کاکنان این اداره و خانواده‌های شان تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا