اخبار ادارات استان یزد

دیدار مدیر سازمان تعاون روستایی یزد با مدیر کل حفظ آثار یزد

«علی جهازی» مدیر سازمان تعاون روستایی یزد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با سرتیپ دوم پاسدار رضا هدایتی مدیر کل حفظ آثا رو نشر ارزش های دفاع مقدس دیدار و گفت و گو کرد.

یش از ظهر امروز (یکشنبه)   علی جهازی مدیر سازمان تعاون روستایی یزد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با سرتیپ دوم پاسدار رضا هدایتی مدیر کل حفظ آثا رو نشر ارزش های دفاع مقدس دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار علی جهازی با اشاره به هفته گرامیداشت دفاع مقدس اظهار داشت: به مناسبت این هفته پر برکت فرصت را غنیمت دانسته که دیداری با مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس که از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستند؛ داشته باشیم.

دیدار مدیر سازمان تعاون روستایی یزد با مدیر کل حفظ آثار یزد

مدیر سازمان تعاون روستایی یزد ادامه داد: اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد متولی کارهای هنری و فرهنگی دفاع مقدس است بر همین اساس امروز با همکاران برای تقدیر از زحمات شما، حضور یافته ایم.

جهازی زنده کردن خاطرات، دلاوری ها و رشادت ها مردان، زنان و جوانان را در دفاع مقدس عامل برکت دانسته و بیان کرد: امیدوارم ما وارثان خوب و شایسته ای برای شهدا یاشیم و بتوانیم اهداف آنان را به آیندگان انتقال دهیم.

همچنین در ادامه  این دیدار سرتیپ دوم پاسدار رضا هدایتی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد با تشکر و قدر دانی از حضور مسئولین سازمان تعاون روستایی گفت: مرکز فرهنگی دفاع مقدس از آن مردم است و مردم طلایه داران راه شهدا می باشند.

دیدار مدیر سازمان تعاون روستایی یزد با مدیر کل حفظ آثار یزد

وی با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ادامه داد: شهدا ادامه دهنده راه امام حسین(ع) بودنند؛ امیدوارم ما هم بتوانیم ادامه دهنده مکتب شهدا و امام شهدا باشیم.

این مقام مسئول با اشاره به حادثه به خاک و خون کشیده شدن مردم بی گناه در رژه اهواز اذعان کرد: حمله به مردم بی دفاع نشان دهنده عمق کینه ورزی دشمنان نظام است.

در انتها سرتیپ دوم پاسدار رضا هدایتی به بیان خاطرات خود از دوران دفاع مقدس و امدادهای غیبی در عملیات محرم پرداخت.

دیدار مدیر سازمان تعاون روستایی یزد با مدیر کل حفظ آثار یزد

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا