دسته‌بندی نشده

تهیه ویژه نامه شهید «فیض اردکانی»

رئیس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان از تهیه ویژه نامه‌ای با محوریت شهید «فیض اردکانی» خبر داد.به گزارش دفاع‌پرس از یزد، سردار «حسن رستگار پناه» در دیدار با «آیت‌الله محمد رضا ناصری یزدی»، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، با بیان اینکه مراسمی در تهران برای تجلیل از خانواده شهید «فیض اردکانی» برگزار می‌کنیم، اظهار داشت: ما هر سال در روز ۱۵ ماه مبارک رمضان برنامه افطاری با حضور کلیه خانواده شهدا و ایثارگران کردستانات برگزار می‌کنیم که جمعیتی قریب به سه هزار نفر می‌شوند و تصمیم بر این شد که این مراسم در سال جاری با محوریت معرفی شهید فیض اردکانی به مردم باشد.

رئیس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه مراسم امسال را با محوریت شهید فیض اردکانی و تجلیل از مقام بزرگ این شهید و خانواده آن عزیز برگزار خواهیم کرد، افزود: همچنین در اردکان نیز در روز ۲۱ ماه مبارک رمضان از این شهید عزیز تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: در یکی از مساجد شهرستان اردکان با حضور اقوام و نزدیکان شهید فیض اردکانی، مراسم افطاری برگزار می‌شود و از خانواده این شهید بزرگوار تجلیل به عمل می‌آید.

رستگار پناه تصریح کرد: امیدواریم که بتوانیم با همکاری دستگاه‌های مربوطه در استان یزد به بهترین شکل در قبال شهید فیض انجام وظیفه کرده باشیم.

رئیس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه به دنبال تدوین یک ویژه نامه برای شهید فیض اردکانی هستیم، گفت: در این ویژه نامه می‌توانیم از گفته‌های دوستان، آشنایان و هم‌رزمان شهید فیض اردکانی استفاده کنیم.

وی اظهار داشت: از دیگر کارهایی که می‌توانیم انجام دهیم، تهیه کلیپ پنج دقیقه‌ای از شهید فیض اردکانی و پخش آن در صدا و سیمای مرکز است.

رستگار پناه به شناسایی نزدیک به ۵۰ نفر از نزدیکان شهید فیض به منظور تهیه مصاحبه در مورد این شهید والا مقام، گفت: درصدد هستیم تا ویژه نامه‌ای در خصوص شهید اردکانی تهیه کنیم.

رئیس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح به فضاسازی شهری با محوریت شهید فیض اردکانی اشاره کرد و افزود: فضاسازی فرهنگی و روانی در شهرهای یزد و اردکان به صورت جدی دنبال شود.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع طبق برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته، سه ویژه برنامه با محوریت شهید فیض اردکانی در تهران، کردستان، یزد و اردکان برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا