دسته‌بندی نشده

تدوین کتاب «دایره المعارف جنگ» در یزد

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد از تدوین کتاب دایره‌المعارف جنگ یزد در سال پیش رو خبر داد.به گزارش دفاع پرس از یزد، سردار رضا‌ هدایتی در دیدار با آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد اظهار داشت: اگر چه امکانات و نیروی انسانی کمی در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فعالیت دارند ولی کارهای بزرگی را انجام می‌دهند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه خاطرنشان کرد: ما دنبال فعالیت‌های فرهنگی و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سطح جامعه هستیم.

با اشاره به اینکه ادارات و دستگاه‌های استان همکاری بسیار خوبی با اداره کل ارزش‌های دفاع مقدس یزد دارند گفت: با همکاری دستگاه‌های استان می‌توانیم به پیشبرد اهداف اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد کمک کنیم. وی خاطرنشان کرد: فعالیت‌هایی که در اداره کل حفظ آثار ارزش‌های دفاع مقدس صورت می‌گیرد، در نظر داریم که خلاقانه و برای جذب نسل جوان باشد تا اثرگذاری خود را در سطح جامعه ایفا کند.

هدایتی با اشاره به اینکه به دنبال تدوین کتاب دایره المعارف جنگ یزد در سال جاری هستیم تصریح کرد: جلسات اولیه با حضور پیشکسوتانی که حضور فعالی در دوران جنگ داشتند برگزار شده و در حال تدوین این دانشنامه در سال جدید هستیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد افزود: بحث ایثار و شهادت مسئله‌ای است که باید در سطح استان نمود بیشتری پیدا کند و این روحیه در بین مردم افزایش یابد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا