دسته‌بندی نشده

انتشار خاطرات و وصیت‌نامه شهدای ابرکوه

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ابرکوه گفت: بیش از ۲ هزار مورد زندگینامه، وصیت‌نامه، خاطرات و یاداشت شهدا، جانبازان و ایثارگران ابرکوه در هشت جلد کتاب انتشار یافت.به گزارش دفاع‌پرس از یزد، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ابرکوه در حاشیه دیدار با پدر روحانی شهید محمدباقر فلاح زاده، اظهار داشت: بیش از ۲ هزار مورد زندگینامه، وصیت‌نامه، خاطرات و یادداشت شهدا، جانبازان و ایثارگران ابرکوه در هشت جلد کتاب انتشار یافت.

مصطفی کریمی ادامه داد: وصیت‌نامه‌ها، زندگی‌نامه‌ها و خاطرات شهدا و ایثارگران در کتاب‌هایی با عناوین پژوهش در هشت سال دفاع مقدس، همگام با حماسه، نمی از ایثار، شلیک نرم، نقش مردم روستای مریم‌آباد در دفاع مقدس، عطر سنجد و پنج کودک دلاور چاپ‌شده است.

وی ادامه داد: این کتاب‌ها توسط محمدرضا بابایی، سید محمد آتشی و صدیقه عظیمی نیا فرزند محترم شهید از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و خانواده معظم شهدا گردآوری و در ۵۰ هزار جلد چاپ و توزیع‌شده است.

رئیس بنیاد شهید ابرکوه بابیان اینکه شهدا و ایثارگران مظهر صفا و غیرت و موجب عزت و اقتدار ایران اسلامی هستند اظهار کرد: قدرت ایستادگی ایران اسلامی در برابر زیاده‌خواهی استکبار جهانی، به خاطر نثار خون مطهر شهدای گران‌قدراست.

کریمی با اشاره به طرح ملی سپاس تحت عنوان دیدار مسئولان با خانواده‌های معظم شهدا خاطرنشان کرد: در سال ۱۳۹۷ افزون بر ۷۰۰ مورد دیدار و سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان با مشارکت ائمه جمعه ابرکوه و بخش بهمن، فرماندار ابرکوه و جمعی از مسئولان ادارات انجام شد.

این مسئول تصریح کرد: در همین مدت ۳۰ یادواره شهدا نیز در سطح محلات، روستاها و مدارس این شهرستان برگزارشده است.

وی بابیان اینکه ولایت مداری و ولایت محوری از خصوصیات اصلی خانواده‌های معظم شهیدان است گفت: شهرستان ابرکوه با تقدیم ۲۷۵ شهید،۳۳ آزاده و ۵۶۰ جانباز سرافراز نقش خود را در دوران هشت سال دفاع مقدس به‌خوبی ایفا کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا