دسته‌بندی نشده

ارسال کمک‌های مردم اردکان به مناطق سیل‌زده کشور

به همت بسیج سازندگی و در راستای یاری هم‌وطنان آسیب‌دیده، کمک‌های مردم نوع‌دوست شهرستان اردکان برای ارسال به مناطق سیل‌زده جمع‌آوری و ارسال می‌شوند.به گزارش دفاع‌پرس از یزد، در پی وقوع سیل در مناطق مختلف کشور، بسیج سازندگی ناحیه اردکان با نصب چادر و صندوق در اماکن مختلف در سطح شهرستان نسبت به جمع‌آوری کمک‌های مردمی اقدام نموده است.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه اردکان در این زمینه اظهار داشت: این صندوق‌ها در اماکن عمومی و پرجمعیت و همچنین در محل‌های حضور و اسکان مسافران نوروزی، روستاها و برخی از مساجد فعال شهرستان مستقر شده است.

وی گفت: همشهریان و مردم نوع‌دوست شهرستان اردکان با مراجعه به این پایگاه‌ها کمک‌های نقدی و کالایی خود را برای ارسال به مناطق سیل‌زده تحویل دادند.

مهدی نامزد افزود: تاکنون بیش از ۶۵۰ عدد حلوا ارده، بیش از ۳۰۰ بسته آب‌معدنی، ۱۰کیسه برنج، چندین بسته ماکارونی، نان خشک، مواد غذایی، مواد شوینده، ۲۰ تخته پتو، تعداد زیادی لباس گرم و مقادیر قابل توجه دارو جمع‌آوری‌ شده است.

وی اظهار داشت: همچنین تاکنون حدود ۷۰ میلیون ریال وجه نقد برای کمک به سیل‌زدگان جمع‌آوری‌ شده است و گروه‌های جهادی شهرستان اردکان نیز برای بازسازی مناطق سیل‌زده اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی در پایان اظهار داشت: پایگاه مستقر در میدان بسیج اردکان همچنان آماده دریافت کمک‌های مردمی به هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا