دسته‌بندی نشده

ارزش‌های دفاع مقدس به جوانان منتقل شود

«فاطمه دانش یزدی» در نهمین کمیته «زن و دفاع مقدس» یزد، گفت: در برنامه‌های اجرایی هفته دفاع مقدس تفکر و خواسته‌های نسل جوان باید در نظر گرفته شده و ارزش‌های دفاع مقدس به جوانان منتقل شود.نهمین کمیته «زن و دفاع مقدس» یزد امروز به منظور تبیین و بررسی برنامه‌های هفته دفاع مقدس برگزار شد.

در این کمیته «فاطمه دانش‌یزدی» مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع)، اظهار داشت: با توجه به پیش‌رو بودن هفته دفاع مقدس و وظیفه نشر آثار دفاع مقدس، باید با هم افزایی دستگاه‌های اداری برنامه‌های شایسته‌ای تدارک دیده شود.

وی افزود: در برنامه‌های اجرایی هفته دفاع مقدس تفکر و خواسته‌های نسل جوان باید در نظر گرفته شده و ارزش‌های دفاع مقدس به جوانان منتقل شود.

مسئول کمیته «زن و دفاع مقدس» استان یزد دیدار با خانواده شهدا و خدمت رسانی به آنان را توفیق قلمداد کرد و یادآور شد: روایتگری، خاطره گویی و تولید محتوا برای فضای مجازی از دیگر مواردی است که در برنامه شاخص زنان در هفته دفاع مقدس باید به آنها پرداخت.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد با اشاره برندهای استان یزد مثل جهانی بودن، پایتخت کتاب  و حسینیه ایران، تاکید کرد: در برنامه‌های هفته دفاع مقدس این موارد هم در نظر گرفته شود و با توجه به تقارن ماه محرم و هفته دفاع مقدس از این ظرفیت نیز استفاده شود.

دانش‌یزدی بر برگزاری کرسی آزاد اندیشی برای جوانان تاکید کرد و گفت: سخنران با دانش و اهل فن برای این کرسی ها در نظر گرفته شود که پاسخگو سوالات نسل جدید باشد.

در ادامه جلسه مسئولان ادارات مختلف به بحث و تبادل نظر در حصوص برنامه های اجرایی هفته دفاع مقدس پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا